Kontakty

Chystáte si pořídit novou kuchyň nebo byste si rádi nechali vyrobit kvalitní nábytek na míru? V Truhlářství Petra Holubáře pro Vás dokážeme zajistit kompletní výrobu i montáž tak, abyste se svými novými interiéry byli maximálně spokojeni. Všechny objednávky a dotazy přijímáme na následujících kontaktních spojeních.

Truhlářství Petr Holubář
IČ: 69134928
DIČ: CZ7105123399

Adresa:
Orlická kasárna 736
564 01 Žamberk

Telefon:
777 183 000

E-mail:
holubar@interier-kuchyne.cz
holubar@orlice.cz

Web:
www.interier-kuchyne.cz

Kvalitní truhlářské výrobky na míru nabízíme všem svým klientům v Žamberku i jeho širokém okolí. Vyzkoušejte i Vy spolehlivou truhlářskou firmu s dlouholetými zkušenostmi a obohaťte svůj domov o poctivé, stylové vybavení!

Kde nás najdete v Žamberku

V Truhlářství Petra Holubáře si své klienty už přes patnáct let nacházíme nejen v Žamberku, ale i v dalších částech Královéhradeckého nebo Pardubického kraje. Pokud hledáte někoho, kdo by Vám vyrobil kuchyň nebo jiné části nábytku přesně podle Vašich představ, rádi přijedeme až k Vám, abychom se domluvili na detailech a dali spolu s Vámi dohromady kvalitní návrh Vašeho nového vybavení. Osobně se s námi můžete setkat i přímo v sídle naší firmy, které se nachází v ulici Orlická kasárna v severní části Žamberku. Jak napovídá název ulice, sídlíme spolu s řadou dalších firem v bývalém areálu Orlických kasáren. V blízkosti naší budovy nebudete mít problém zaparkovat, snadno se k nám ale dostanete i v případě, že plánujete využít veřejnou dopravu. Autobusová zastávka Na Skalách je od nás vzdálená sotva 500 m a od centrálního autobusového nádraží se k nám dostanete přibližně za půl hodiny. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!