Naše kompletní služby

V Truhlářství Petra Holubáře umíme splnit přání všech, kdo by rádi začali vařit v originální kuchyni ušité na míru, i těch, kteří touží po vlastním, osobitém vybavení interiérů. Pokud mezi ně patříte, rádi za Vámi přijedeme do všech koutů Královéhradeckého a Pardubického kraje, abychom vyladili všechny detaily naší spolupráce. Pokud si nejste jistí, jestli pro Vás dovedeme zrealizovat zakázku, kterou byste potřebovali, nebo máte jakékoli jiné dotazy, ozvěte se nám a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Těšíme se na Vás.

Kuchyně na míru

Pokud Vám už Vaše stará kuchyň přestává stačit a ohlížíte se po nové, je zakázková kuchyň na míru ideální volbou. V našem truhlářství pro Vás vytvoříme návrh, který bude přesně odpovídat charakteru Vašeho kuchyňského prostoru a zajistí jeho maximální využití. Zároveň si necháme záležet na tom, aby Vaše nová linka přesně odrážela Vaše estetické preference a abyste se tak při každodenním vaření cítili co nejlépe. Každou jednotlivou součást Vaší nové kuchyně vyrobíme na míru a s maximální precizností, aby byla kuchyň jako celek co možná nejfunkčnější. Samozřejmostí je i kompletní montáž Vaší nové kuchyně, včetně vbudování všech kuchyňských spotřebičů.

Materiály, které používáme:

  • korpusy skříněk: lamino / dýhované desky / MDF desky
  • pracovní desky: materiály postforming / umělý kámen
  • dvířka: lamino / MDF desky potažené termoplastovou folií s imitací dřeva / masiv.

V oblasti kování nabízíme produkty značek BLUM, HETTICH nebo FGV.

Svůj nový dřez si můžete vybrat od značek FRANKE, TEKA, BLANCO, TESCOR nebo PLADOS.

Zabudováváme vestavné spotřebiče AEG, ARISTON, BOSCH, ELECTROLUX, FAGOR, MIELE, SIEMENS a ZANUSSI.

Nábytek na míru

Potřebujete novou skříň nebo stůl? Představivosti se meze nekladou a v Truhlářství Petra Holubáře pro Vás zajistíme jakýkoli kousek nábytku přesně podle Vašich představ. Vyrábíme kvalitní, bytelné kousky, které ozdobí každý typ interiéru. A vybavit neumíme jen ložnice a obývací pokoje, ale i všechny typy obchodů, které potřebují funkčně uspořádat.

Naše nabídka v oblasti nábytku na míru zahrnuje mimo jiné:

  • obchodní interiéry (regály, prodejní pulty)
  • bary
  • skříně a vestavné skříně
  • židle a barové židle
  • stoly

a další.

Další výrobky Truhlářství Petr Holubář:

  • výroba a montáž dveří (interiérové dveře, fóliované dveře, dýhované dveře, masivní dveře)
  • pokládka podlah (laminát, PVC, masivní dřevo)

Jsme zvyklí plnit i neobvyklá přání našich zákazníků – pokud máte určitou představu o tom, jaký kus nábytku byste od nás chtěli vyrobit, zkuste nám zavolat a domluvit se s námi na detailech! Uděláme maximum pro to, abychom uspokojili všechny Vaše požadavky.